• TENERIFE
  • GRAN CANARIA
  • LANZAROTE
  • FUERTEVENTURA
  • LA PALMA
  • LA GOMERA
  • EL HIERRO
Islas Canarias - Latitud de vida
Islas Canarias - Latitud de vida
Aguas limpias y baños revitalizantes todo el año

ČISTÁ VODA A OZDRAVNÁ KOUPEL PO CELÝ ROK

Kanárské ostrovy leží v moři, jehož vody jsou součástí Atlantického oceánu bohatého zejména na sodík. Jedná se o jedny z nejlepších mořských pramenů na světě a vzhledem k sopečnému původu ostrovů také o jedny z nejlepších léčivých minerálních vod.

Kanárské ostrovy jsou proto ideálním místem pro přirozenou baleoterapii, kterou je přímořská léčba thalassoterapie spočívající ve využití mořské vody a dalších mořských zdrojů, například, řas a bahna v kombinaci s pobytem pod širým nebem a slunečními paprsky pro zlepšení zdraví. Thalassoterapie podporuje detoxikaci organismu, zlepšuje činnost žaludku a střev, podporuje krevní oběh a snižuje frekvenci srdečních stahů.

Navíc kvalita kanárské mořské vody je vynikající a místní pláže jsou považovány za opravdové lázně pod širým nebem. Z tohoto důvodu získaly mnoho modrých vlajek, které jsou evropským označením vysokých environmentálních standardů se zárukou čisté vody, splnění podmínek životního prostředí a dalších souvisejících požadavků.

el mejor clima del mundo

MOŘSKÁ VODA

Mořská voda obsahuje 89 prvků přítomných v našem těle a uvolňuje antivirové, antibakteriální a hormonální látky.

el mejor clima del mundo

THALASSO

Thalassoterapeutické procedury poskytují cenné minerály, mezi něž patří jód, vápník, fosfor, draslík, hořčík, měď, zinek, fluor, křemík a jiné, včetně vitaminů, aminokyselin a jiných látek, které chrání zdraví a zpomalují proces stárnutí.

el mejor clima del mundo

KOUPÁNÍ V MOŘSKÉ

Koupání v mořské vodě podporuje vylučování tekutin, zabraňuje nespavosti a účinně působí proti onemocnění pokožky, dermatitidě, akné, lupénce, poraněním apod.

el mejor clima del mundo

MOŘSKÝ  VZDUCH

Pobřežní mořský vánek je naplněn negativními ionty podporujícími detoxikaci a relaxaci. Vanoucí vzduch obsahuje minerální soli a působí jako blahodárný rozprašovač pro dýchací ústrojí a pokožku.

El mejor clima del mundo
CESTUJ

HISTORIÍ

OBJEV JI
El mejor clima del mundo
ZKOUMEJ VESMÍR

JASNÉ NEBE

POZORUJ JE
El mejor clima del mundo
STANOVISKO

ODBORNÍKŮ

SHLÉDNOUT ROZHOVOR

LAS IMÁGENES DEL ASTROFOTÓGRAFO DANIEL LÓPEZ

elcielodecanarias.com

Visita su página oficial: