• TENERIFE
  • GRAN CANARIA
  • LANZAROTE
  • FUERTEVENTURA
  • LA PALMA
  • LA GOMERA
  • EL HIERRO
Islas Canarias - Latitud de vida
Islas Canarias - Latitud de vida
El mejor clima del mundo

SKUTEČNÉ LÁZNĚ POD ŠIRÝM NEBEM

Mírné teploty, mnoho slunce, čistý mořský vzduch a nejlepší termální a léčivé minerální vody, jaké lze nalézt. Podnebí Kanárských ostrovů je celosvětově známé svými zdraví prospěšnými vlastnostmi, které jsou zastoupeny v jeho přírodních zdrojích vhodných pro léčebné využití, a to zejména ve čtyřech prvcích, které jsou v těchto lázních pod širým nebem přítomny: voda, vzduch, slunce a země.

Odhalte, jakým způsobem z nich lze vytěžit maximum, a poznejte přírodní terapie, které vás fyzicky i duševně zotaví a pomohou si užít maximálního pohodlí.

El mejor clima del mundo
KOUPEL

MOŘSKÁ

Ponoření se do krásy a blaženého odpočinku

Mořská voda a, zejména, Atlantický oceán obsahuje 89 prvků přítomných v lidském těle a také vitamíny a mikroorganizmy, které uvolňují antimikrobiální a hormonální látky. Lidská pokožka má schopnost všechny tyto látky pohltit a těžit z jejich zdraví prospěšných vlastností.

Koupání v mořské vodě zlepšuje kožní onemocnění, jako je akné, dermatitida a případná poranění, pomáhá odstraňovat toxiny a přispívá k odpočinku.

 

 

Snažte se zůstat ve vodě aspoň 15 až 20 minut, aby pokožka pohltila blahodárné látky a potom jen oschla na vzduchu. Následně se osprchujte a použijte opalovací krém.

El mejor clima del mundo
KOUPEL

VZDUCHOVÁ

Blahodárný rozprašovač pro organizmus

Pobřežní mořský vánek je naplněn minerálními solemi a negativními ionty s detoxikačními a relaxačními účinky. Je blahodárný pro dýchací ústrojí a pokožku, kterou vyživuje a do hloubky hydratuje.

 

 

Procházejte se podél moře aspoň půl hodiny denně. Každých pět minut se hluboce nadechněte, aby se vám plíce naplnily čistým čerstvým vzduchem.

El mejor clima del mundo
KOUPEL

SLUNEČNÍ

Injekce vitaminu D

Při vystavení pokožky slunečním paprskům se v našem těle vytváří přirozenou cestou vitamín D, který je nezbytný pro absorpci vápníku a zabraňuje osteoporóze a jiným nemocem, jimiž jsou roztroušená skleróza, hypertenze, bolesti svalů či dokonce prsní nádory. Sluneční záření navíc podněcuje vylučování endorfinů, což je látka, která navozuje příjemný pocit pohody a má pozitivní vliv i na některá kožní onemocnění.

Michael Holick, uznávaný světový odborník na vitamín D, doporučuje, aby se lidé opalovali přibližně 20 minut bez ochrany a potom použili sluneční krém nebo se pohybovali ve stínu. Tato doba slunění odpovídá udržení duševního a fyzického zdraví.

El mejor clima del mundo
KOUPEL

PÍSKOVÁ

Osvěžující léčba

Plážový písek je spjat s blahodárnými přínosy mořské vody. Pokrýt si tělo vrstvou písku je skutečná léčebná metoda používaná pro udržení zdraví a krásy, kterou nabízejí mnohá centra estetických služeb. Koupele ve sluncem vyhřátém písku mají velkou léčivou moc zejména u osob, které trpí revmatismem, artritidou, neuralgií či obezitou. Je také vynikajícím přírodním exfoliantem a nejlepším povrchem pro chůzi naboso a cvičení chodidel, nohou a jednotlivých svalů.

 

 

Promněte si paže a svaly mokrým pískem, abyste si pročistili póry, odstranili odumřelé buňky z pokožky a podnítili buněčnou obnovu. Zahrabte se do písku na 15 až 20 minut nebo se procházejte po mokrém písku.

LAS IMÁGENES DEL ASTROFOTÓGRAFO DANIEL LÓPEZ

elcielodecanarias.com

Visita su página oficial: